(0332) 78 88 39
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Проведено семінар-наради з розпорядниками бюджетних коштів в управлінні Казначейства у Горохівському районі

Опубліковано 19 грудня 2019 року, 16:12

16-18 грудня 2019 року управлінням Державної казначейської служби України у Горохівському районі Волинської області було проведено семінар-наради з розпорядниками коштів  місцевого бюджетів.

Учасниками семінар-наради було розглянуто деякі питання Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016-2018 роки, зокрема в частині запровадження нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства. Клієнтів управління було ознайомлено з Порівняльною таблицею співставлення рахунків Плану рахунків № 119 та Плану рахунків № 1203.

Начальник управління Казначейства Олена Бєкєтова акцентувала увагу присутніх на проблемних питаннях при  казначейському обслуговуванні в період закриття та відкриття бюджетного року. Начальник відділу надходжень та видатків управління Казначейства Тетяна Бондалєтова зупинилася на контрольних функціях органів Держказначейства при реєстрації бюджетних зобов’язань за договорами, укладеними в результаті застосування процедури закупівель відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, на дотриманні вимог при здійсненні попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, на питаннях повноти та правильнсті заповнення реквізитів в платіжних дорученнях платників, відповідності паперових форм електронним версіям, а також про надання мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевих бюджетів та реєстрів змін до мережі. Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку Ліна Шваєвська ознайомила присутніх з Порядком заповнення форм фінансової звітності в державному секторі та Порядком складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, наголосила на необхідності дотримання термінів подання бюджетної та фінансової звітності за 2019 рік та контролю за повнотою та достовірністю відображених у звітності даних.

Обговорено питання повноти використання субвенцій, які надійшли протягом 2018-2019 років, та надано перелік субвенцій, які у разі невикористання в поточному бюджетному періоді підлягають поверненю до бюджету, з якого надійшли. Розглянуто проблемні питання, які виникають при проведенні розпорядниками бюджетних коштів видатків за завданнями (проектами) інформатизації та здійснення контрольних повноважень органів Держказначейства.