(0332) 78 88 39
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

В Головному управлінні Казначейства завершився тематичний семінар “Ділова іноземна мова”

Опубліковано 27 грудня 2019 року, 09:15

Знання англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Вивчення світового досвіду, міжнародні конференції та обмін інформацією відбувається з використанням англійської мови, яка вважається міжнародною мовою спілкування.

Протягом листопада - грудня 2019 року 12 державних службовців – керівників Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області взяли участь у навчанні за програмою тематичного семінару «Ділова іноземна мова». Навчання проводила методист навчально-методичного відділу Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій – Соха Іванна Вікторівна.

Під час навчання слухачі оновили свої теоретичні знання, які закріпили практичним виконанням завдань, спілкуванням з викладачем, колегами, виконанням домашніх завдань В результаті навчання учасники навчання зробили висновок для себе, що будь яка освічена людина зобов’язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти  та самовдосконалення.