(0332) 78 88 39
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Начальник Головного управління відвідав з робочим візитом районні управління Казначейства

Опубліковано 08 листопада 2019 року, 11:10

7 і 9 листопада 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області М. Леміщак здійснив робочі поїздки до управлінь Казначейства у Камінь-Каширському, Любешівському, Любомльському, Маневицькому, Турійському і Шацькому районах.

В рамках поїздки відбулися зустрічі з керівниками місцевих державних адміністрацій, районних рад та підприємств, на яких були обговорені питання про стан казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, використання міжбюджетних трансфертів та виконання судових рішень, що гарантовані державою. 

Під час зустрічі з начальниками відділів та головними спеціалістами управлінь Казначейства розглядалися питання функціонування електронних сервісів та автоматизованих систем Казначейства, використання коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, стан переходу клієнтів на дистанційне обслуговування через систему  «Клієнт казначейства – Казначейство», порядок роботи в АС «Є-Звітність» та інші поточні питання діяльності управлінь. Начальник Головного управління Казначейства оглянув приміщення управлінь Казначейства, було обговорено питання завершення капітального ремонту в управлінні Казначейства у Камінь-Каширському районі.